Telefón: 0907 831 487
E-mail: yanka@centrum.sk

Indonézia - Bali, Lombok

Destinácia: Indonézia
Kód zájazdu: 595552
Cena od: 1 419 €
Príplatky od: 199 €
Pobytové zájazdy
Exotické zájazdy
Kombinované pobyty

Výber termínu

27.10.2017 10 dní Last Minute 1 419 € +199 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program zájazdu:

1.deň

ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Denpasaru.

2. deň

PRÍLET NA BALI
Prílet na Bali na letisko v hlavnom meste Denpasar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.

3. – 5. deň

BALI
Raňajky. Voľný program. Dlhé piesčité pláže s nádherne čistou morskou vodou Vás lákajú na surfovanie, potápanie či rybárčenie. Ostrov Bali však ponúka okrem pláží aj niečo viac – fascinujúce vnútrozemie ostrova s bujnou tropickou vegetáciou. Možnosť využitia ponuky fakultatívnych výletov s česky hovoriacim sprievodcom – Besakih, Tenganan, Barong, Kintamani, Mengwi, Tanah Lot, Opičí les, Goa Gajan, maliarska dedina Ubud, Batubulan, Bali Hai a mnohé ďalšie. Medzi najväčšie atrakcie patrí návšteva sopky Gunung Agung a sopky Batur, pod ktorou sa rozkladá veľké sladkovodné jazero. Pre dobrodružnejšie povahy možnosť prenájmu automobilu (odporúčame prenájom auta aj s vodičom) a možnosť individuálneho spoznávania Bali. K Vášmu príjemnému pobytu prispeje množstvo vynikajúcich indonézskych reštaurácií a barov. Miestne obchodíky ponúkajú vynikajúce nákupné možnosti suvenírov, drevených vyrezávaných sošiek, textilu a ďalších drobností. Pri nákupe si môžete vyskúšať schopnosť Vášho zjednávania, ktoré je tu zvykom.

6.deň

BALI- LOMBOK
Raňajky. Transfer do prístavu alebo na letisko a odchod na neďaleký ostrov Lombok. Uvítanie a transfer do hotela podľa výberu. Na prvý pohľad rozoznáte rozdiely medzi prírodou, ale i miestnymi obyvateľmi oboch ostrovov.

7. – 8. deň

LOMBOK
Raňajky. Voľný pobyt na tomto nádhernom a panenskom ostrove. Lombok je približne rovnako veľký ako Bali, ale hustota obyvateľstva je tu niekoľkokrát nižšia ako na Bali. Ponúka sa tu množstvo výletov do vnútrozemia, vrátane výstupu na sopku. Potápači nájdu skvelé podmienky na neďalekých ostrovoch Gilli. Pre náročných je možné uskutočniť i trojdenný výlet na ostrov prajašterov Komodo.

9. deň

ODLET DO VIEDNE
Raňajky. Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.

10. deň

PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA
leteckú dopravu Viedeň - Denpasar - Viedeň s prestupmi transfery letisko - hotel - letisko 4x nocľah na Bali a 3x nocľah na Lomboku (pri BALI/LOMBOK) služby česky hovoriaceho miestneho sprievodcu na Bali a anglicky hovoriaceho delegáta na Lomboku

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA
letiskové taxy - viď cenník vstupné vízum: 60,- EUR alebo 35,- USD po prílete na letisku turistickú odletovú taxu (cca 13,- USD) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 2,90 EUR/osoba/deň

Počasie

Bali
zajtra:   31 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,69 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,51 HRK
Turecká lira  EUR 4,33 TRY
Americký dolar  EUR 1,18 USD

Zobraziť všetky »