Telefón: 0907 831 487
E-mail: yanka@centrum.sk

Hotel Belvedere

Hotel Belvedere - letecký zájazd - Korfu, Benitses Hotel Belvedere - letecký zájazd - Korfu, Benitses Hotel Belvedere - letecký zájazd - Korfu, Benitses Hotel Belvedere - letecký zájazd - Korfu, Benitses Hotel Belvedere - letecký zájazd - Korfu, Benitses Hotel Belvedere - letecký zájazd - Korfu, Benitses Hotel Belvedere - letecký zájazd - Korfu, Benitses Hotel Belvedere - letecký zájazd - Korfu, Benitses Hotel Belvedere - letecký zájazd - Korfu, Benitses Hotel Belvedere - letecký zájazd - Korfu, Benitses Hotel Belvedere - letecký zájazd - Korfu, Benitses
Destinácia: Grécko, Korfu, Benitses
Kód zájazdu: 623186
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Belvedere

TV biliard večerný program internet, WiFi internet, WiFi plážový servis chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 3 km
Vzdialenosť od letiska: 15 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Rýchly popis:
Pekný hotel situovaný na úpätí svahu s panoramatickým výhľadom do okolia sa nachádza neďaleko centra známeho strediska Benitses, len pár kilometrov od hlavného mesta Kerkyra. Hotel je určený pre stredne náročnú klientelu.

Poloha:
od pláže, ktorá sa nachádza priamo pred hotelom, je oddelený miestnou komunikáciou. Je vzdialený asi 3 km od centra rušného stediska Benitses, 15 km od hlavného mesta Kerkyra a 16 km od letiska. Zastávka autobusu je priamo pred hotelom.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, trezory v recepcii, lobby bar, billiard, bazén s veľmi pekným výhľadom na pláž a do okolia, bar pri bazéne, ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zdarma. Wi-Fi pripojenie na internet v lobby zdarma.

Izby:
zrekonštruované priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo 2 prísteliek (poschodová posteľ alebo 2 rozkladacie lôžka) sú vybavené SAT TV, telefónom, klimatizáciou, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením, balkónom. Wi-Fi pripojenie na izbe je za poplatok. Väčšina izieb má priamy alebo bočný výhľad na more.

Stravovanie:
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov.

Pláž:
užšia kamienková pláž priamo pred hotelom hneď za cestou, ležadlá a slnečníky na pláži zdarma. Centrum vodných športov je na pláži v stredisku Benitses.

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11 x ubytovanie so službami all inclusive, letecká doprava Bratislava - Korfu - Bratislava, alebo Košice - Korfu - Košice (platí iba pre zájazdy na 7 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Špeciálna cena letenky: 245,- EUR pre 1. dieťa 2-12 rokov na prístelke.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 5 rokov 180,- EUR, pre osoby 2-5 rokov 115,- EUR, pre osoby do 2 rokov 50,- EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/ os./deň. Ostatné doplatky: príplatok za 1/1 izbu 350,- EUR/7 nocí, 490,- EUR/10 nocí, 540,- EUR/11 nocí.

Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:

KORFU

Ostrov Korfu, po grécky Kerkyra, je najsevernejší z Iónskych a najzelenší zo všetkých gréckych ostrovov. Čarovné pláže s krištáľovo čistou vodou, členité pobrežie so stovkami malebných zálivov, uličky starého centra Kerkyry so stredovekou architektúrou, zámok Achillion s množstvom umeleckých diel, ktorý dala postaviť cisárovná Sisi, kláštor Panagía Vlachéma, známy Myší ostrov (Pontikonisi) a veľa ďalších pamiatok a zaujímavostí zanechajú v návštevníkovi jedinečný zážitok.


BENITSES

Známe, pomerne živé stredisko s peknou piesočnatou plážou a prístavom, s veľkým množstvom nákupných možností a večernej zábavy. Od hlavného mesta Kerkyra je Benitses vzdialené iba 12 km. Najväčšia atrakcia okolia – zámok Achilion (sídlo Sisi) je vzdialený iba 2 km od strediska. Transfer z letiska približne 25 minút.


Fakultatívne výlety:

 

Klasický okruh ostrovom – okružná prehliadka s návštevou najzaujímavejších miest ostrova, ako je hlavné mesto Kerkyra, polostrov Kanoni, zámok Achilion, Paleokastritsa.


Aqualand – jeden z najmodernejších a najnovších vodných parkov v Európe s veľkým množstvom vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých.


Lodný výlet na ostrov Paxos a Parga – plavba pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na ostrov Paxos spojená s prehliadkou mestečka Gaios. V popoludňajších hodinách plavba na ostrov Parga.


Grécky večer – tradičný grécky večer s bohatým programom a gréckou hudbou. Počas programu je podávaná večera, po celý večer je neobmedzená konzumácia vína a džúsu.


Výlet do mesta Korfu – prehliadka mesta (Námestie Spianada, Nová pevnosť, archeologické a byzantské múzeum, Kostol sv. Spyridiona, Palác sv. Michala a Juraja).


Albánsko – plavba z Korfu do prístavu Saranda v Albánsku. Polhodinová prehliadka mesta Saranda so sprievodcom, možnosť návštevy archeologického miesta Butrint s antickými pamiatkami alebo výlet k jazeru Modré oko.


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,05 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,48 HRK
Turecká lira  EUR 4,18 TRY
Americký dolar  EUR 1,20 USD

Zobraziť všetky »