Po-Pá 9,00-17,00
yanka@centrum.sk
+421 907 831 487

Futbalový zájazd Besiktas - Galatasaray

Destinácia: Turecko, Istanbul
Kód zájazdu: 1059315
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Športové podujatia

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Futbalový zájazd Besiktas - Galatasaray

ZAŽI TURECKÉ DERBY NA VLASTNEJ KOŽI

Poďte s nami na futbalový zájazd Besiktas – Galatasaray s neopísateľnou “horúcou” tureckou atmosférou na moderných štadiónoch. Taká atmosféra, ako býva na Fenerbahce, Galatasaray a Besiktas práve v týchto mestských istanbulských derby, nenájdte nikde inde na svete. Turci majú fandenie v krvi a preto sú svetovým číslom 1. K dispozícii sú hotely s ľahkou dostupnosťou k metru alebo MHD. Vyberte si jeden z našich balíkov a aj vy budete súčasťou elektrizujúcej atmosféry tureckých derby v Istanbule.

AKO OBJEDNAŤ FUTBALOVÝ ZÁJAZD BESIKTAS – GALATASARAY

NA LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:

* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.

Zápas Besiktas – Galatasaray naživo! Kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky a vyberte si balík, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak máte záujem iba o vstupenky, pri objednávke zakliknite možnosť Vstupenka. My vám následne emailom zašleme konkrétnu ponuku s aktuálnou cenou.


ORIENTAČNÝ PROGRAM S PREMIUM BALÍKOM

ODLET SMER ISTANBUL
– odlet do Istanbulu, príchod na letisko a presun na hotel (check in od cca 14:00)
– voľný program
ZÁPAS A PREHLIADKA MESTA
– raňajky a navrhujeme vidieť: – navrhujeme vidieť: Modrá mešita – jediná v Istanbule so 6 minaretmi, hlavnú dominantu mesta tisícročný chrám Hagia Sofia (Chrám Božej Múdrosti), strdce mesta Grand Bazar s viac ako 4000 obchodíkov, kde nájdete všetko od čajov až po zlato a striebro, výhľad z Galatskej veže, palác Topkapi ako múzeum predmetov z Osmanskej ríše alebo námestie Taksim
– zápas Besiktas – Galatasaray
ODLET SMER SLOVENSKO
– raňajky, presun na letisko a odlet na Slovensko


Na vyžiadanie zariadime program a vstupenky do najväčších pamiatok. Dajte nám vedieť.

MÔŽETE SA NA NÁS SPOĽAHNÚŤ

Vašu spokojnosť ste vyjadrili ako 9,47 z 10 a väčšina našich klientov sa ku nám opätovne vracia. V poslednej sezóne sme spolu prekonávali počet splnených futbalových snov. Garantujeme profesionalitu, dodržanie podmienok a hlavne osobný prístup ku každému z vás. Proste, aby bolo všetko tak, ako sa dopredu dohodlo a futbalový zájazd na Besiktas – Galatasaray dopadol podľa vašich predstáv.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,22 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,58 HRK
Turecká lira  EUR 9,44 TRY
Americký dolar  EUR 1,19 USD

Zobraziť všetky »

Kontaktujte nás

Ak mate otazky, potrebujete pomoct s vyberom vasej dovolenky, napiste nam prosim.

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: