Po-Pá 9,00-17,00
yanka@centrum.sk
+421 907 831 487

Pútnické Lurdy

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1073543
Cena od: 255,55 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

05.10.2020 7 dní First Minute 255,55 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Program:

1. deň:
Odchod z Bratislavy o 18.00 hod. nonstop jazdou cez Rakúsko do Talianska. Nočná jazda.


2. deň:

Ráno príchod do MONAKA. Povinná deväťhodinová bezpečnostná prestávka. Prehliadka Monaka, kniežací palác, katedrála, kasíno, Oceánografické múzeum. Popoludní pokračovanie v ceste do Lúrd.
V dopoludňajších hodinách príchod do LÚRD - jedného z najvýznamnejších pútnických miest sveta, rodiska sv. Bernadetty, ubytovanie.


3. deň:

Raňajky, prehliadka mesta spojená s návštevou rodného domu sv. Bernadetty, komplexu bazilík, jaskyne zjavenia, podzemnej baziliky Pia X. Účasť na krížovej ceste a popoludňajšej eucharistickej procesii. Večer sviečková procesia, večera, nocľah.


4. deň:

Raňajky, program v Lurdoch, možnosť vaňového kúpeľa. Popoludní odchod z Lúrd. Po ceste krátka zastávka v CARCASSONNE, jedno z najzachovalejších stredovekých miest Francúzska, pýšiace sa svojimi mohutnými hradbami a romantickými uličkami.


5. deň:

Ráno príchod do TURÍNA, deväťhodinová bezpečnostná prestávka. Prehliadka mesta, návšteva saleziánskeho strediska Valdocco, ktoré bolo miestom pôsobenia Dona Bosca, prehliadka Dómu so svetoznámym turínskym plátnom. Pokračovanie v ceste na Slovensko.


6. deň:

Príchod do Bratislavy v ranných hodinách.

Cena zahŕňa:
autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, 1x večera, sprievodca zájazdu, poplatok za vstup autobusu do Monaka, prehliadky podľa programu bez vstupov, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 170/2018 Z.z.

Cena nezahŕňa:
Nepovinné príplatky: poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 14 EUR/pobyt, orientačné vstupné v Monaku - kniežací palác 8 EUR, Oceánografické múzeum 16 EUR, botanická záhrada 7,50 EUR

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 49 EUR

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,06 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,45 HRK
Turecká lira  EUR 6,61 TRY
Americký dolar  EUR 1,08 USD

Zobraziť všetky »

Kontaktujte nás

Ak mate otazky, potrebujete pomoct s vyberom vasej dovolenky, napiste nam prosim.

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: