Po-Pá 9,00-17,00
yanka@centrum.sk
+421 907 831 487

Veľká noc - Francúzska riviéra

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 813989
Cena od: 315,27 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

09.04.2020 6 dní First Minute 315,27 € +0 € autobusová

Popis zájazdu1.deň:
 odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách NON STOP cez Rakúsko, Taliansko do Francúzska.

2.deň:
 v ranných hodinách príchod do Monaca – symbol luxusu, bohatstva a elegancie, prehliadka mesta (kniežací palác, katedrála, Oceánografické múzeum), presun do Monte Carla. Odchod do oblasti Nice/Grasse so zastávkou v horskej dedinke Eze s nádherným panoramatickým výhľadom na celú riviéru, ubytovanie.

3.deň:
 raňajky, návšteva kaňonu Verdon, ktorý patrí medzi najkrajšie prírodné scenérie v Európe. Presun do malebnej dedinky Moustiers-Sainte-Marie, v ktorej sa nachádzajú obrovské vodopády a nad ktorou sa v skalách týči kostolík Notre Dame de Beauvois. Zastávka v meste Grasse, ktoré je považované už od 16.storočia za centrum svetovej kozmetiky, návrat na ubytovanie.

4.deň:
 raňajky, odchod do St. Tropez – prehliadka mesta presláveného filmovým žandárom, ktorého stvárnil legendárny Louis de Funes. Zastávka v Port Grimaud – unikátnom mestečku tvoreného vodnými kanálmi v štýle talianskych Benátok, fakultatívne plavba loďou kanálmi resp. individuálne voľno. Presun do Cannes – prehliadka tohto elegantného mesta, ktoré je známe najmä vďaka filmovému festivalu, návrat na ubytovanie.

5.deň:
 raňajky, odchod do St. Paul de Vence – mestečko s kamennými ulicami, typická stredoveká pevnosť na skale, ktoré si zachovalo svoj stredoveký charakter. Je to mesto umelcov, galérií a prekrásnych výhľadov na prímorské Alpy a okolité údolia. Presun do Nice – prehliadka mesta (historické centrum, paláce, Katedrála sv. Reparaty), výstup na hradný vŕšok s výhľadom na prístav a celú Promenade de Anglais. Vo večerných hodinách odchod autobusom NON STOP na Slovensko.

6.deň:
 v popoludňajších hodinách príchod na Slovensko.

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,06 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,45 HRK
Turecká lira  EUR 6,61 TRY
Americký dolar  EUR 1,08 USD

Zobraziť všetky »

Kontaktujte nás

Ak mate otazky, potrebujete pomoct s vyberom vasej dovolenky, napiste nam prosim.

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: