Po-Pá 9,00-18,00
So 9,00-12,00
yanka@centrum.sk
+421 907 831 487

Adventné Miláno - mesto módy, futbalu a umenia LETECKY

Destinácia: Taliansko, Lombardia (Miláno), Miláno
Kód zájazdu: 944262
Cena od: 299 €
Príplatky od: 0 €
Pobytovo-poznávacie
Advent

Výber termínu

13.12.2019 3 dni First Minute 299 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Popis zájazdu

Popis a program zájazdu:
Ak hľadáte miesto, kde zažiť neopakovateľnú vianočnú atmosféru, vyberte sa do Milána. Mesto je známe ako mekka módy, preslávené futbalom a slávnym Milánskym dómom, ktorý sa vyníma na námesti ako šperk. Na povestnom milánskom vianočnom trhu Vás bude všade sprevádzať vôňa pečených gaštanov, vianočné koledy, žiarivá výzdoba ulíc, obchodov a lákať Vás budú samé dobroty. Vychutnajte si predvianočnú atmosféru v svetoznámom Miláne. Miláno je i domovom nesmierne vzácneho umeleckého diela Da Vinciho Poslednej večere. Romantickým dušiam odporúčame navštíviť nádhernú štvrť Navigli, kde budete mať na chvíľku pocit, že sa nachádzate v Benátkach. A aby sme nezabudli, Miláno je doslova chrámom módy, takže ak budete mať záujem, môžete čas zasvätiť nákupom po tých najštýlovejších obchodoch.


Program :
1.deň :
odlet z Bratislavy cca o 12:00 hod.. Po prílete do Milána presun na ubytovanie. V popoludňajších hodinách presun do centra mesta na vianočné trhy, kde nájdete nielen krásne ozdoby, remeselnícke výrobky, ale pochutnať si budete môcť na pečených gaštanoch, orieškoch, mandliach, pistáciách,... Námestie by sa dalo označiť ako sladké kráľovstvo. Milovníci syrov a parmskej šunky si taktiež prídu na svoje. Zovšadiaľ budú na Vás pozerať marcipánové figúrky s namaľovanými tváričkami. Nájdete tu krásne vyrezávané hračky, vláčiky a betlehemy. Vo večerných hodinách odchod na hotel. Nocľah.

2.deň :
po raňajkách si prehliadnete vianočne vyzdobené mesto s našou sprievodkyňu. Prevedie Vás mestom a najvýznamnejšími pamiatkami. Uvidíte Milánsky Dóm, Galeriu Vittorio Emanuelle II., Operu La Scala, ... Neskôr sa presuniete k hradu Sforzesco a potom si prehliadnete najromantickejšiu štvrť Navigli, ktorá dostala názov podľa kanálov a lodiek, ktoré sa tu nachádzajú. Svojim vzhľadom Vám bude pripomínať Benátky alebo Amsterdam. Navigli je štvrť s vysokou koncentráciou umelcov. Neskôr individuálny program na vianočných trhoch, možnosť nákupov, možnosť návštevy kaviarničiek, obchodov, reštaurácií. 

3.deň :
po raňajkách individuálny program. V dopoludňajších hodinách presun na letisko. Odlet na Slovensko cca o 14:00 hod..  Zmena programu vyhradená. Zájazd sa podrobuje letovému poriadku. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
leteckú dopravu Bratislava - Miláno (Bergamo) - Bratislava
letiskové a servisné poplatky
služby overeného sprievodcu počas celého zájazdu
prehliadku Milána
2 x hotelové ubytovanie
2 x raňajky
poistenie insolventnosti CK
ZÁJAZD JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ NA ZÁLOHU 50%

V cene nie je zahrnuté:
príplatok za jednolôžkovú izbu
 35 € / osoba / noc

príručnú batožinu do 10 kg ( 55 x 40 x 20 cm)
- 16 € / osoba / vrátane cesty tam aj naspäť
transfér letisko - centrum Milána - letisko
 cca 9 €
komplexné cestovné poistenie UNION
 - 2 € / deň
pobytová taxa v hoteli
 cca 3 € / osoba/ noc ( platí sa priamo v hoteli)
garantované sedenie vedľa seba v lietadle
 - 16 € / osoba
Duomo Pass
- zahŕňa vstup do katedrály a taktiež výstup výťahom na vyhliadkovú terasu - cca 18 € / osoba
metro celodenný lístok
 4,50 €, 2 dňový lístok 8,25 €
štadión San Siro tour + múzeum
 17 €


Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.
 

Miláno

Kurzový lístok

Kontaktujte nás

Ak mate otazky, potrebujete pomoct s vyberom vasej dovolenky, napiste nam prosim.

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: